PERGOLE, DONICE I KWIETNIKI

Pergole, kwietniki i donice drewniane to kluczowy element dekoracyjny wykorzystywany w każdym ogrodzie, balkonie, tarasie czy też w miejskiej przestrzeni publicznej. Donice czy też kwietniki eksponują piękno roślin, przy czym same w sobie są ciekawą dekoracją. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno proste, tradycyjne donice, piękne kwietniki, jak i ozdobne pergole z ażurową kratką na pnącza.

Drewniane donice, kwietniki, pergole czy patia pełnia funkcje dekoracyjne ale również ochronne, chroniąc delikatne rośliny przed wiatrem. Duże pergole czy patia wyceniamy indywidualnie po wcześniejszych oględzinach miejsca.

 

Ciemny i Kremowy Specjały Kawa Fotograficzny Kolaż(3).jpg

„Tworząc zieloną strefę wokół własnego domu, warto odejść na chwilę od wiodących trendów i skupić swoją uwagę na kanonach, które nigdy się nie dezaktualizują.”

 

Ogród jest miejscem, gdzie możemy obcować z naturą. Aby stworzyć zachwycającą kompozycję sprzyjającą odpoczynkowi i odprężeniu, powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o komfortowe meble ogrodowe czy sprzęt, ale przede wszystkim o rośliny – element, który powinien być w każdym ogrodzie postawiony na piedestale. Czy można wyobrazić sobie lepsze towarzystwo dla bujnych, kwitnących feerią barw kwiatów i roślin, niż drewniana donica czy kwietnik? Drewno jest surowcem, który w ogrodzie celująco zdaje egzamin. Naturalny materiał ceniony jest za swój piękny, dekoracyjny wygląd oraz nieprzeciętną trwałość. Jasna, nieregularnie usłojona struktura harmonizuje z zielenią, subtelnie podkreślając naturalność kompozycji.

Pergole drewniane są uniwersalnym elementem małej architektury dodającej uroku każdej aranżacji. Niezależnie od tego, czy na Twojej działce panuje minimalizm, czy jesteś zwolennikiem ogrodów w stylu angielskim czy francuskim, mamy pewność, że stylowa pergola ogrodowa harmonijnie dopełni przestrzeni. Pergola ogrodowa pełni dwie funkcje – dekoracyjną oraz praktyczną. Pergola porośnięta kwiatami i pnączami zapewni kojący cień. Ponadto, stabilna, drewniana konstrukcja jest odpowiednią podporą dla szczególnie wymagających roślin pnących.

Znajdź nas na
Znajdź nas na