STOŁY I ŁAWKI

Prezentowane zestawy ogrodowe, stoły biesiadne z ławkami to typy cieszące się zdecydowanie najdłuższą tradycją. Zanim jeszcze w masowej sprzedaży pojawiły się zróżnicowane rodzaje mebli ogrodowych, w przydomowych ogrodach mogliśmy spotkać proste drewniane stoły i krzesła, własnoręcznie tworzone przez właścicieli. Współcześnie drewniane meble ogrodowe pozostają jednym z najbardziej stylowych i eleganckich rozwiązań do ogrodów. Produkowane są z drzew rodzimych lub egzotycznych i świetnie sprawdzają się w każdej sytuacji od przydomowych ogrodów, po parki, przestrzeń firmową, restauracje itd.

Wykonujemy również ławki oraz stoły z ławkami pod zamówienie, według indywidualnych potrzeb klienta. Wymiary, kolory oraz wzory są do uzgodnienia a nasza firma jest otwarta na ciekawe pomysły.

Ciemny i Kremowy Specjały Kawa Fotograficzny Kolaż(4).jpg

„Co może lepiej uzupełnić ogród niż przytulna i wygodna ławka ogrodowa. ”

 

Meble ogrodowe wykonane z wysokiej jakości drewna. Nasze modele są odporne na warunki atmosferyczne i zapraszają do biesiadowania wieczorem w ogrodzie lub na tarasie. Elegancki design fascynuje, a wybrane formy definiują na nowo odpoczynek w ogrodzie. Niektóre modele są wyposażone w wygodne ramię podtrzymujące i oparcia, by komfortowo spędzać długie godziny na zewnątrz.

Solidne wykonanie w oparciu o najwyższej jakości drewno wyróżnia nasze wyroby spośród innych.

Znajdź nas na
Znajdź nas na