MOTYW PIRACKI

Szukasz wyjątkowego placu zabaw, który mógłby stanowić świetną atrakcję dla najmłodszych? Zależy Ci na znalezieniu sposobu na to, aby rodziny z dziećmi tłumnie odwiedzały Twój obiekt? Motyw piracki z pewnością Cię zainteresuje. Drewniany statek piracki dla dzieci z pewnością stanie się niezapomnianą przestrzenią do zabawy dla dzieci w każdym wieku. A to nie koniec możliwości – produkty z naszej oferty mogą być ciekawym sposobem na urozmaicenie każdej przestrzeni.


Motyw piracki – możliwości są nieograniczone

Uwielbiamy wyzwania i nieoczywiste projekty. Wielokrotnie w naszej pracowni tworzyliśmy wyjątkowe produkty z drewna, które powstawały na indywidualne zamówienie naszych Klientów. Bardzo duże zainteresowanie budzą takie produkty z naszej oferty, jak niepowtarzalna recepcja w kształcie statku pirackiego, restauracyjne stoły z ławkami w kształcie łodzi. To z pewnością ciekawy sposób na sprawienie, aby każdy posiłek stał się dla gości ciekawą przygodą!

 

Szeroki wybór produktów i gwarancja doskonałej zabawy

W naszej ofercie czeka na Ciebie wiele intrygujących produktów dla najmłodszych, a łączy je jedno – każdy z nich ma w sobie pewien motyw piracki. Są to między innymi spektakularne statki pirackie z drewna, stół z ławkami w kształcie łódki, ogromne skrzynie czy armaty, a także trony, mapy czy kotwice. W ofercie nie brakuje również takich elementów, jak drewniana figurka pirata z możliwością wykonywania zabawnych zdjęć czy dyby, które w niezwykły sposób oddziałują na wyobraźnię.

ARMATA 1 (1).jpeg

 

Piracki plac zabaw – realizujemy zlecenia prywatne i komercyjne

Z naszą pomocą możesz wyczarować wyjątkowy plac zabaw, który stanie się niezwykłą przestrzenią do zabawy zarówno dla najmłodszych, jak i dla starszych dzieci. Z całą pewnością miejsce takie przyciągnie całe rodziny, a dzieci będą przeżywały niezapomniane, pirackie przygody. To inwestycja, która z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę!

1.jpg
 

Oczywiście realizujemy również zlecenia dla osób prywatnych. Jeśli Twój ogród jest wystarczająco duży, nic nie stoi na przeszkodzie, aby pojawił się w nim statek piracki! Dzięki temu Twoje dzieci – a także ich przyjaciele – każdego dnia będą mogły przeżywać zupełnie nową przygodę!

Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami i opowiedz nam, czego dokładnie potrzebujesz. Z pewnością będziemy w stanie przygotować dla Ciebie ciekawą ofertę, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Znajdź nas na
Znajdź nas na