Pergole i Patia

wycena indywidualna

 


Pergole drewniane są uniwersalnym elementem małej architektury dodającej uroku każdej aranżacji. Niezależnie od tego, czy na Twojej działce panuje minimalizm, czy jesteś zwolennikiem ogrodów w stylu angielskim czy francuskim, mamy pewność, że stylowa pergola ogrodowa harmonijnie dopełni przestrzeni. Pergola ogrodowa pełni dwie funkcje – dekoracyjną oraz praktyczną. Pergola porośnięta kwiatami i pnączami zapewni kojący cień. Ponadto, stabilna, drewniana konstrukcja jest odpowiednią podporą dla szczególnie wymagających roślin pnących.


Nasze wyroby zawsze malujemy trzykrotnie impregnatem woskowym (kolor do wyboru). Projekty wyceniane są indywidualnie po wcześniejszym obejrzeniu miejsca budowy, stworzeniu i dopracowaniu projektu. Każda pergola jest indywidualnie projektowane tak by była odpowiednia podpora dla roślin i idealnie komponowała się z otoczeniem zaś każde patio powinna spełniać wymagania klienta w 100% dlatego również jest wycenia po wcześniejszych ustaleniach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą elektroniczną w celu omówienia szczegółów lub umówienia się na darmową wycenę projektu.

P01 (1).JPG

 

Galeria zdjęć

 


Zapytaj o produkt

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO
Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.2016.922 z dn. 28.06.2016r.) oraz zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: administratorem danych osobowych umieszczonych w formularzu kontaktowym jest właściciel strony.

Wyślij wiadomość
Znajdź nas na
Znajdź nas na