PLACE ZABAW

Chcesz stworzyć wyjątkowy plac zabaw w ogrodowym zaciszu? A może szukasz nietuzinkowego pomysłu na plac zabaw w swoim obiekcie, na przykład obok restauracji czy hotelu? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertę i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. A jeśli masz swój własny pomysł na plac zabaw, chętnie pomożemy w jego realizacji!


Drewniany plac zabaw dla dzieci we własnym ogrodzie? Oczywiście, że tak!

Jeśli jesteś posiadaczem ogrodu, bardzo ciekawym rozwiązaniem może być stworzenie w nim wyjątkowego drewnianego placu zabaw dla dzieci. Plac zabaw zapewni dzieciom wiele godzin wspaniałej rozrywki na świeżym powietrzu. Jednocześnie będzie to dobry sposób na zadbanie o ich kondycję fizyczną.

 

Co ważne, w naszej ofercie czeka na Ciebie wiele różnorodnych rozwiązań, w tym drewniany plac zabaw z domkiem. Ty decydujesz, jaką przestrzeń ma zajmować plac zabaw i z jakich elementów ma się składać. Może to być piaskownica, zjeżdżalnia, domek, a nawet statek pirackiMy zadbamy o całą resztę – przede wszystkim o to, aby plac zabaw był bezpieczny, ciekawy i atrakcyjny dla dzieci.

 
PZ18 (2).JPG
 

Publiczne place zabaw zgodne z najwyższymi standardami

Poszukujesz firmy, która wykona publiczny drewniany plac zabaw? Zależy Ci na tym, aby realizacja spełniała wszystkie normy i wymogi? Chętnie stworzymy dokładnie taki plac zabaw, jakiego oczekujesz!

Zajmujemy się wykonywaniem publicznych placów zabaw, które zgodne są z deklaracją zgodności PN-EN 1176. Są one w 100%  bezpieczne, a przy tym nietuzinkowe. Tworzymy je indywidualnie na zamówienie – dostosowujemy place zabaw dla dzieci do otoczenia, przygotowujemy pomysł i dbamy o każdy szczegół. A to wszystko zgodnie z najwyższymi standardami!

PZ19 (4).jpg
 

Wybierz nowoczesny plac zabaw,

który stanie się ulubionym miejscem zabaw dzieci w każdym wieku

Place zabaw powinny być wyjątkowe, bajkowe, niepowtarzalne. Jedno jest pewne – nie mogą być nudne! My z pewnością nie lubimy nudy i powtarzalności. Z radością tworzymy nietuzinkowe place zabaw, zapewniając dzieciom mnóstwo wspaniałych przygód.

Wykonujemy place zabaw zarówno dla osób prywatnych, jak i dla  instytucji publicznych czy firm. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i powiesz, czego dokładnie potrzebujesz, a my przygotujemy dla Ciebie ciekawą propozycję. Dzięki temu we wskazanym przez Ciebie miejscu już niebawem znajdzie się wyjątkowy plac zabaw!

 

Znajdź nas na
Znajdź nas na