Place Zabaw

Miejscem absolutnie uwielbianym przez wszystkie dzieci jest plac zabaw. Dziecięcy zakątek można urządzić nawet w swoim własnym ogrodzie. Pojedynczy zestaw placu zabaw może składać się z wielu elementów, umożliwiających kompleksową zabawę i polepszających sprawność naszych pociech.


Wykonujemy przede wszystkim place zabaw pod zamówienie, według indywidualnych potrzeb klienta. Wymiary, kolory oraz wzory są do uzgodnienia a nasza firma jest otwarta na ciekawe pomysły.

 

Ciemny i Kremowy Specjały Kawa Fotograficzny Kolaż(1).png

„Drewniany plac zabaw to gwarancja solidności, wytrwałości i bezpieczeństwa”


Do każdego etapu pracy podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół. Nasze produkty cechują się solidnością i wyjątkowym klimatem. Dbamy o staranne wykończenie każdego detalu. W swojej działalności wykorzystujemy drewno najwyższej jakości. Chcemy aby Nasze place zabaw były ciekawe i rozwijające dla dzieci ale przede wszystkim bezpieczne.

Publiczny zestaw zabawowy może być przeznaczony np. do przedszkola bądź dla szkół podstawowych. Duży i przestronny plac zabaw dla dzieci spełni swą rolę również w obrębie osiedli i miejskich terenów zielonych, obozów oraz ośrodków wypoczynkowych.

Znajdź nas na
Znajdź nas na