INNE

Chętnie realizujemy różnego typu niecodzienne, dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów projekty. Zobacz, co możemy dla Ciebie przygotować! W tym miejscu zobaczysz kilka z naszych realizacji, które mieliśmy okazję wykonywać. Niektóre z nich były dla nas zaskoczeniem, jednak ostateczny efekt zawsze jest zadowalający – zarówno dla nas jako rzemieślników drewna, jak i dla naszych klientów!


Drewno – uniwersalny materiał, który daje nieograniczone możliwości


W ostatnich latach wielu naszych Klientów zwracało się do nas z prośbą o tworzenie unikalnych, często zaskakujących projektów. Nauczyło nas to jednego – drewno jest materiałem niezwykle uniwersalnym. Dzięki szerokim możliwościom obróbki, pozwala ono na tworzenie różnego typu konstrukcji. Nie ma tutaj wielu ograniczeń – to jedna z największych zalet drewna. A jest ich naprawdę sporo!

W tym miejscu możesz zapoznać się z niektórymi z naszych najbardziej wyjątkowych realizacji. Znajdziesz tutaj między innymi budki dla kaczek, drewniane ogrodzenia i balustrady, wieże obserwacyjne, wiatraki, kładki, a nawet… budkę ratownika! Jak widzisz, tworzymy różnego typu projekty, również takie, których zdecydowanie nie można uznać za standardowe. Codzienna obróbka drewna i tworzenie unikalnych konstrukcji to nasza pasja – właśnie dlatego każdy nasz produkt dopracowany jest nawet w najmniejszym szczególe.

 

BIBLIOTECZKA PLENEROWA (4).JPG

 

 

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!


Regularnie realizujemy różnego typu nietypowe zlecenia. Nasi klienci mają różnorodne oczekiwania – a każde kolejne zlecenie jest dla nas ciekawym wyzwaniem. Praca z drewnem to nasza pasja, dlatego bardzo chętnie realizujemy projekty, których nie ma w naszej standardowej ofercie.

To dla nas bardzo ważne. Niejednokrotnie zdarza się, że nasi klienci poszukują firmy, która będzie w stanie zrealizować nietypowe zlecenie, jednak w kilku miejscach spotkali się z odmową. Nie skupiamy się jedynie na produktach, które możesz znaleźć na naszej stronie internetowej. Chętnie poszerzamy nasze portfolio realizacji – również o zlecenia, które stanowią niemałe wyzwania. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem!

 

DOMEK DLA KACZEK 1 (5).JPG
 

Postaw na najwyższą jakość wykonania

 

Jeśli szukasz kogoś, kto zrealizuje Twój wymarzony projekt i zależy Ci na tym, aby konstrukcja wykonana była z drewna, zapraszamy do kontaktu. Poradzimy sobie z każdym wyzwaniem – drewno nie ma przed nami tajemnic, a każda nietypowa realizacja jest dla nas wyjątkową przygodą.

Znajdź nas na
Znajdź nas na