DREWUTNIE

Drewutnie to przewiewne, drewniane konstrukcje przeznaczone do składowania drewna, pozwalające na wygodne magazynowanie, na przykład drewna kominkowego. Drewutnie służą również do ochrony opału przed deszczem i śniegiem.


Wykonujemy również drewutnie pod zamówienie, według indywidualnych potrzeb klienta. Wymiary, kolory oraz wzory są do uzgodnienia a nasza firma jest otwarta na ciekawe pomysły. Prezentowane przez nas drewutnie można dowolnie modyfikować wedle własnego uznania.

 

Ciemny i Kremowy Specjały Kawa Fotograficzny Kolaż(6).png

„To również elegancka ozdoba każdego uporządkowanego ogrodu, doskonale uzupełniająca dowolny jego wystrój.”

 

Choć wśród drewutni rozróżniamy te jednospadowe i takie z dachem dwuspadowym, można je również wyposażyć o dodatkowy element w postaci pomieszczenia gospodarczego. Tego typu magazynek z powodzeniem wkomponować można w każdy model drewutni, całkiem swobodnie podchodzimy też do ich wymiarów oraz liczby.

Pomieszczenie gospodarcze może być również większe niż samo miejsce na drewno. Popularne są też modele drewutni wyposażone ponadto w ścianki działowe ułatwiające segregację i pozwalające na lepsze zarządzanie dostępnym opałem.

Znajdź nas na
Znajdź nas na