ALTANY

Altany ogrodowe to lekkie konstrukcje przeznaczone do użytkowania na wszelkiego rodzaju terenach zielonych - od prywatnych ogrodów, po publiczne parki. Każda wykonana przez nas altana jest więc inna - tak, aby klient mógł wybrać model dokładnie odpowiadający jego potrzebom.

Wykonujemy również altany ogrodowe pod zamówienie, według indywidualnych potrzeb klienta. Wymiary, kolory oraz wzory są do uzgodnienia a nasza firma jest otwarta na ciekawe pomysły.

Ciemny i Kremowy Specjały Kawa Fotograficzny Kolaż(1).jpg

Naszą pasją jest praca z drewnem,  które jest ponadczasowym materiałem o szerokim zastosowaniu.”

 

Do każdego etapu pracy podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół. Nasze produkty cechują się solidnością i wyjątkowym klimatem. Dbamy o staranne wykończenie każdego detalu. W swojej działalności wykorzystujemy drewno najwyższej jakości. Chcemy aby Nasze altany zagościły w Waszych ogrodach na lata.

Nasze altany prezentują się niezwykle dekoracyjnie i naturalnie, doskonale wtapiając się w zielone otoczenie. To najczęściej wybierane altanki działkowe tworzące doskonałe miejsce do grillowania i biesiadowania w gronie rodziny i znajomych.

 

Znajdź nas na
Znajdź nas na