O nas

Stolarstwo
to pasja, nie praca

Drzewo jest materiałem innym niż wszystkie, jest wymagające i nie wybacza błędów, dlatego potrzeba sporo zaangażowania i wytrwałości by nauczyć się wydobywać z niego to co najlepsze. Potrzeba doświadczenia zdobywanego latami, by móc odróżnić i wyodrębnić wysokiej jakości materiał, z którego wytwarzane są najlepsze wyroby. Potrzeba pasji do pracy z drewnem i umiejętności połączenia tych wszystkich czynników by z tak specjalnego materiału zbudować solidne i piękne konstrukcje, które posłużą ludziom latami.

Pracownia Stolarska Krokiewka jest miejscem skupiającym ludzi z pasją i doświadczeniem dlatego nasze wyroby prezentują się efektownie ponieważ wszystkie szczegóły są dopracowane.

extension-g5f174c0df_1920.jpg
 

 

krokiewka-o-nas-2.jpg

krokiewka-o-nas-1.jpg 

Naszym atutem są pasja, którą wkładamy w każdy projekt i każdy drewniany wyrób oraz niebywała staranność by nasze wyroby były piękne i bezpieczne.

 

 

 

pexels-cottonbro-studio-5089127.jpg

Krokiewka jest pracownią świadcząca profesjonalne usługi i najwyższej jakości wyroby wytwarzane w oparciu o tradycyjne wzory oraz techniki wykończenia drewna.

Zapewniamy swoim Klientom kompleksową i profesjonalną obsługę, od projektu przez produkcję aż po montaż zamówionych produktów. Każdą inwestycję traktujemy indywidualnie, dlatego zawsze zyskujemy pełną satysfakcję naszych Klientów – bez względu na poziom skomplikowania realizacji

 

 

 
area.png

5982

metrów

Zużytego materiału do realizacji projektów pod indywidualne zamówienia naszych Klientów.

 

 
project.png

434

projektów

Na przestrzeni lat nasz firma wykonała wiele ciekawych projektów.

 
rating-stars.png

368

klienci

Zadowolonych Klientów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować.

 
100-percent.png

100

% satysfakcji

Każdy projekt jest traktowany indywidualnie by zawsze spełniać oczekiwania Klientów.

Znajdź nas na
Znajdź nas na