STUDNIE

Drewniana studnia była dawniej w ogrodzie koniecznością, gdyż stanowiła jedyne źródło wody. Obecnie jednak studnie użytkowe radykalnie się zmieniły. Mają nowoczesną, minimalistyczną, znacznie bardziej atrakcyjną formę i zwykle stanowią alternatywne, rzadziej główne źródło wody. Nie znaczy to jednak, że stare, rustykalne studnie całkiem odeszły w zapomnienie. W dzisiejszych ogrodach także znajdują swoje miejsce, choć w zupełnie innym charakterze. Ich rolą nie jest już tylko dostarczanie wody ale również dostarczenie doznań estetycznych.

Wykonujemy również studnie pod zamówienie, według indywidualnych potrzeb klienta. Wymiary, kolory oraz wzory są do uzgodnienia a nasza firma jest otwarta na ciekawe pomysły.

 

Ciemny i Kremowy Specjały Kawa Fotograficzny Kolaż.jpg

„Ozdobna drewniana studnia w ogrodzie to dobry pomysł na ciekawy element aranżacyjny. ”

 

Wykonujemy drewniane studnie pod indywidualne wymiary, przykładamy wiele starań by wykończona w detale ozdobne studnia prezentowała się w sposób niezwykle dekoracyjny i była atrakcyjnym akcentem każdej posesji.

Solidne wykonanie oraz dobrej jakości drewno wyróżnia nasze wyroby spośród innych. Doskonale zamaskują każde ujęcie wody, bądź surowe betonowe kręgi. Wymiary obudowy dostosowujemy do wskazanych przez Klienta wymiarów kręgu.

Znajdź nas na
Znajdź nas na