Zajazd Stary Młyn w Nienadowej – wyjątkowy plac zabaw dla najmłodszych

28.08.2023

 

Zajazd Stary Młyn w Nienadowej – wyjątkowy plac zabaw dla najmłodszych

Wybudowany w 1905 roku w Nienadowej młyn parowy od niedawna zyskał zupełnie nowe życie. Historia tego obiektu jest niezwykle bogata, co sprawia, że miejsce to jest jeszcze bardziej wyjątkowe. Z tego powodu możliwość stworzenia eleganckiego placu zabaw, który miał uczynić to miejsce bardziej atrakcyjnym dla dzieci, była dla nas ogromną przyjemnością.

1 PZ20 (3).jpg
 

 

Elegancki plac zabaw w kształcie domku idealnie pasuje do stylowego zajazdu

Naszym podstawowym zadaniem było przygotowanie drewnianego placu zabaw, który miał odznaczać się elegancką stylistyką. Chodziło o to, aby dobrze wpisywał się on w charakter całego kompleksu. Postawiliśmy na stylowy, biały plac zabaw w kształcie domku. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę!

Plac zabaw w kształcie domku wykonany jest w najwyższej jakości drewna. Zostało ono odpowiednio zabezpieczone, tak aby konstrukcja prezentowała się znakomicie przez wiele kolejnych lat. Plac zabaw to nie tylko domek, ale też zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa, drabinka linowa i wejście w kształcie koła. Jest to zatem wspaniała przestrzeń do zabawy dla dzieci w każdym wieku, również nieco starszych.

Dodatkowo przygotowaliśmy huśtawkę w tej samej stylistyce, dzięki czemu strefa zabaw dla najmłodszych jest spójna i prezentuje się bardzo harmonijnie. Kolorystyka świetnie współgra z elewacją odnowionego budynku. Huśtawka jest niezwykle efektowna, a przy tym stabilna i bezpieczna. Z doświadczenia wiemy, że taka huśtawka budzi ogromne zainteresowanie dzieci i zapewnia doskonałą zabawę przez wiele godzin.

 

Warto zadbać o najmłodszych gości restauracji

Coraz częściej kontaktują się z nami klienci, którzy poszukują wykonawcy placu zabaw, mającego znaleźć się w pobliżu restauracji, hotelu czy sali weselnej. Bardzo nas to cieszy – oznacza to bowiem, że właściciele takich obiektów starają się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom wszystkich gości, również tych najmłodszych. Dzięki temu rodzinne wyjście staje się czasem relaksu nie tylko dla dorosłych, ale też dla dzieci.

Mamy nadzieję, że stworzony przez nas elegancki plac zabaw będzie przestrzenią do świetnej zabawy. Przy okazji serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nowego Zajazdu  Dworski Młyn w Nienadowej. Miejsce to robi naprawdę duże wrażenie – szczególnie po zapoznaniu się z jego trwającą od ponad stu lat historią!

1 PZ20 (6).jpg HUŚTAWKA 02 (3).JPG

 

Znajdź nas na
Znajdź nas na