Wyjątkowy domek na drzewie w okolicach Krakowa

03.08.2023

Wyjątkowy domek na drzewie w okolicach Krakowa

Domek na drzewie to spełnienie marzeń każdego dziecka. Kto z nas w dzieciństwie nie chciał spędzać czasu w drewnianym domku, umiejscowionym pośród koron drzew – z dala od spojrzeń dorosłych? Całkiem niedawno mieliśmy okazję urzeczywistnić jedno z takich marzeń!

1.jpg
 
 

 

Drewniany domek na drzewie

Kilka miesięcy temu skontaktował się z nami Klient z okolic Krakowa, który postanowił zrobić swoim dzieciom małą niespodziankę. W ten sposób powstał jeden z naszych najnowszych projektów, czyli piękny domek, który obecnie znajduje się już pośród leśnych drzew. Radości i śmiechom nie było końca, a obecnie domek ten jest ulubionym miejscem zabaw maluchów – z czego bardzo się cieszymy!

Domek ten był nie lada wyzwaniem, głównie z uwagi na sporych rozmiarów taras. To dzięki temu tarasowi dzieci mają mnóstwo przestrzeni do zabawy na świeżym powietrzu. Taras przypadł do gustu również rodzicom, którzy mogą nieco się zrelaksować, mając swoje pociechy na oku.

Drewniany domek wyposażony jest również w bezpieczne schody, ściankę wspinaczkową oraz pochylnię z zamontowaną skrzyneczką. Pochylnia ta ma za zadanie ułatwić transportowanie rzeczy do domku. Jak wiadomo, w domku na drzewie potrzebne jest sporo rzeczy – przede wszystkim ulubione zabawki!

Sam domek umiejscowiony jest na skarpie, gdzie prezentuje się znakomicie. Tym razem zdecydowaliśmy się na połączenie kilku kolorów, w tym białego i niebieskiego, a efektu dopełniają stylowe lampiony, umieszczone na zewnętrznych ścianach domku.

Zapewnij swoim dzieciom mnóstwo wspaniałej zabawy

Jeśli szukasz sposobu na to, aby Twoje dziecko spędzało więcej czasu na świeżym powietrzu lub po prostu chcesz spełnić jego dziecięce marzenia, domek na drzewie może być strzałem w dziesiątkę. Wykonany z najwyższej jakości drewna domek, stworzony z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa, sprawi dziecku mnóstwo radości i zapewni wiele godzin doskonałej zabawy z przyjaciółmi.

Pamiętaj, że zawsze jesteśmy w stanie dopasować konstrukcję do Twoich oczekiwań, a także do miejsca, w którym zlokalizowany ma być domek. Możliwości jest naprawdę wiele – jak widać, w tym przypadku domek znalazł się na skarpie. Wystarczy, że opowiesz nam o swoich oczekiwaniach, a my zaproponujemy Ci jeden z domków z naszej oferty lub przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt.

Tymczasem pozostaje nam życzyć wspaniałej zabawy młodym właścicielom wyjątkowego domku na drzewie w okolicach Krakowa!

 

DND10 (7).JPG

Znajdź nas na
Znajdź nas na