Wrak statku pirackiego – nowe miejsce zabawy dla najmłodszych mieszkańców Pułtuska

07.06.2024

 

Wrak statku pirackiego – nowe miejsce zabawy dla najmłodszych mieszkańców Pułtuska

Po raz kolejny odwiedziliśmy Pułtusk! Tym razem mieliśmy przyjemność zrealizować wyjątkowy projekt, jakim jest wrak statku pirackiego. Od samego początku wrak przyciąga uwagę – nie tylko dzieci!

1 PZ23 (1).jpg
 

Kolejna nowość w naszej ofercie

Wrak statku pirackiego – obok drewnianego placu zabaw w kształcie zamku rycerskiego – to propozycja, która pojawiła się w naszej ofercie stosunkowo niedawno. Właśnie dlatego tak bardzo ucieszyliśmy się kolejnym zleceniem od klienta z Pułtuska. Tym bardziej, że zostaliśmy poleceni przez innego zadowolonego Klienta – a to zawsze sprawia nam ogromną radość. Poprzednim razem wykonywaliśmy statek piracki dla Domu Polonii w Pułtusku.

Drewniany wrak statku pirackiego to projekt pod każdym względem wyjątkowy. Nie bez powodu rozbudza on wyobraźnię nie tylko dzieci, ale też dorosłych. Statek taki znakomicie prezentuje się zarówno samodzielnie, jak i w otoczeniu innych elementów. W przypadku tego zlecenia stworzyliśmy także drewniane podesty, naziemne trapy wspinaczkowe i schody. W ten sposób powstała wspaniała przestrzeń do zabawy!

Wrak statku pirackiego to niekończąca się przygoda

Drewniany wrak statku pirackiego to jedna z najciekawszych propozycji w naszej ofercie. Statek ten składa się z wielu elementów, takich jak przejścia, które imitują dziury w kadłubie, drabinka linowa, siatka wspinaczkowa, trap wejściowy, a nawet kompas. Projekt posiada także duże, ozdobne okna oraz różnorodne zdobienia.

Całość została starannie pomalowana, a także odpowiednio zabezpieczona, między innymi przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że statek będzie ulubioną atrakcją dzieci przez wiele kolejnych lat. I w przeciwieństwie do prawdziwych wraków, nie zostanie nadgryziony zębem czasu!

Inspiracją do tego projektu były oczywiście zatopione wraki statków, które niezmiennie rozbudzają wyobraźnię osób na całym świecie. Kto wie, być może podczas zabawy w stworzonym przez nas wraku statku maluchom uda się odnaleźć zaginiony skarb?

 

PZ23 (12) — kopia.JPG

Znajdź nas na
Znajdź nas na