Taras na drzewie – wymarzone miejsce zabawy dla dzieci

10.07.2024

 

Taras na drzewie – wymarzone miejsce zabawy dla dzieci

W dzisiejszym świecie rodzice coraz częściej poszukują kreatywnych sposobów na to, aby zachęcić swoje dzieci do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Ciekawym rozwiązaniem może być drewniany domek lub taras na drzewie. To wspaniała przestrzeń do zabawy, którą doceni każde dziecko.

20240607_152624.jpg
 

Wyjątkowa realizacja w okolicach Kępna

Jakiś czas temu zgłosili się do nas klienci z pytaniem o możliwość stworzenia drewnianego tarasu na drzewie. Po ustaleniu wszystkich szczegółów z entuzjazmem zabraliśmy się do pracy. W efekcie, po niedługim czasie, powstał wyjątkowy drewniany taras wśród drzew. Miał to być prezent dla dwóch dziewczynek i ich przyjaciół. Wydaje się, że niespodzianka była naprawdę udana!

Co ważne, miejsce to było zupełnie inne niż wszystkie okoliczne place zabaw. Nic dziwnego, że taras wywołał wśród najmłodszych tak wielki entuzjazm! Na sam taras prowadzi drabinka, a przy tym jest on wyposażony w wyciągarkę wiaderka na górę. Dzięki temu rozwiązaniu dzieci w wygodny sposób mogą przetransportować na górę różne przedmioty. Oczywiście zadbaliśmy także o barierkę z liny jutowej, która gwarantuje dzieciom bezpieczeństwo w trakcie zabawy.

Rodzice coraz chętniej realizują marzenia dzieci o domku na drzewie

W ostatnich latach bardzo często zgłaszają się do nas rodzice, którzy chcą stworzyć dla swoich dzieci różnego rodzaju konstrukcje na drzewach. Na ogół są to właśnie domki czy przestronne tarasy, które są wspaniałą przestrzenią do zabawy na świeżym powietrzu. W każdym przypadku bardzo chętnie realizujemy tego typu zlecenia – w końcu jeszcze kilka (no, może nieco więcej niż kilka) lat temu sami marzyliśmy o takim domku.

Co ważne, podczas tego typu realizacji zwracamy uwagę nie tylko na wygląd domku czy tarasu, ale też na bezpieczeństwo i odpowiednie zabezpieczenie drewna. Dzięki temu rodzice mogą być spokojni o swoje pociechy, a sam domek prezentuje się świetnie przez wiele lat, stając się miejscem zabaw dla kolejnych dzieci.

 

20240607_151941.jpg

Znajdź nas na
Znajdź nas na