Szprotawa – Wyspa Skarbów już otwarta!

07.07.2023

Szprotawa – Wyspa Skarbów już otwarta!

Mamy kolejny powód do dumy! Stworzona przez nas Wyspa Piratów trafiła już do Szprotawy, a od 1 czerwca dzieci z całej miejscowości mogą cieszyć się wspaniałą zabawą. To chyba najlepszy prezent na Dzień Dziecka!

6478d0f4cac9a_o_large.jpg
 

 

 
 

 

Wyspa Skarbów – sposób na przeżycie wspaniałej przygody

Statki pirackie oraz całe wyspy skarbów to nasza propozycja dla najmłodszych, a także dla nieco starszych dzieci, które uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu i chcą przeżywać niezapomniane przygody. To propozycje z naszej oferty, które spotykają się z bardzo dużym uznaniem – zarówno ze strony klientów indywidualnych, jak i różnego typu obiektów komercyjnych.

Wybór jest bardzo szeroki – od spektakularnego statku pirackiego, poprzez armaty i skrzynie, aż po stolik z ławkami w kształcie łódki. To nieograniczone możliwości zabawy, które zostaną docenione przez dzieci w każdym wieku.

Wyjątkowy projekt dla miasta Szprotawa już gotowy

Jakiś czas temu otrzymaliśmy wyjątkowe zamówienie. Dotyczyło ono Wyspy Skarbów, która miała pojawić się w mieście. Miała to być wyjątkowa propozycja dla najmłodszych z okolicy. Prezent dla wszystkich dzieci z okazji Dnia Dziecka z pewnością się udał, o czym świadczy ogromne zainteresowanie ze strony maluchów z całej okolicy.

W ramach zlecenia przygotowaliśmy wspaniały statek piracki, a także drewniane palmy, duży maszt do zabawy, stoły z ławkami w kształcie łódek, skrzynie, kotwice, dyby czy armaty. To było wspaniałe wyzwanie!

Wyspa Skarbów powstała na prawdziwej wyspie w widłach rzeki Bóbr i kanału Młynówka. To wyjątkowe miejsce, które zachwyca od dawna. Co ciekawe, na samym początku plan zakładał, że powstanie tam tylko hala leżakowa dla mieszkańców. Z czasem jednak pojawiła się koncepcja stworzenia tam całego kompleksu rekreacyjnego. Burmistrz Szprotawy Mirosław Gąsik stworzył wyjątkową przestrzeń dla mieszkańców w każdym wieku.

 

 

6478d0f51e793_o_large.jpg

Przestrzeń rekreacyjna dla dzieci i dorosłych

Strefa rekreacyjna to szereg możliwości. Główną atrakcję stanowi oczywiście ogromny piracki statek, obok którego znajdują się stoliki i wygodne siedziska. Nie brakuje też takich elementów, jak armaty, kotwice, liny czy siatki. Dzieci mogą aktywnie spędzać czas, korzystając z różnorodnych atrakcji, podczas gdy rodzice mają czas dla siebie. To idealna propozycja na spędzenie niedzielnego popołudnia w mieście Szprotawa.

Cieszymy się, że mieliśmy możliwość przyczynienia się do stworzenia tak wspaniałej przestrzeni. Mieszkańcom życzymy doskonałej zabawy!

 

 

Znajdź nas na
Znajdź nas na