Nowy plac zabaw – idealny dla aktywnych dzieci

13.06.2024

 

Nowy plac zabaw – idealny dla aktywnych dzieci

Całkiem niedawno mieliśmy okazję przygotowywać zupełnie nowy plac zabaw, jakiego wcześniej nie było w naszej ofercie. Składa się on z kilku elementów, dzięki czemu na pewno przypadnie do gustu nawet najbardziej aktywnym dzieciom.

PZ26 (1).jpg
 

Nowoczesny plac zabaw, czyli to, co dzieci lubią najbardziej!

Choć tworzeniem drewnianych placów zabaw zajmujemy się już od wielu lat, każdy projekt jest dla nas nowym wyzwaniem, do którego podchodzimy z zaangażowaniem i pasją. Nie inaczej było tym razem. Nowy plac zabaw w naszej ofercie spotkał się z ogromnym zainteresowaniem, a pierwsza realizacja została już oddana do użytku. Obecnie korzystają z niej najmłodsze, a także nieco starsze dzieci – i z tego, co wiemy, projekt został zaakceptowany!

Początek lata to czas, w którym bardzo często pracujemy przy placach zabaw. Bardzo nas to cieszy, ponieważ wiemy, że zupełnie nowy obiekt stanie się miejscem zabawy dla wielu dzieci, i to w najbliższym czasie. To jeden z powodów, dla których na każdym etapie naszej pracy dbamy nawet o najmniejszy detal. W ten sposób mamy pewność, że nasze place zabaw są całkowicie bezpieczne.

Nieograniczone możliwości zabawy

Nasz nowy plac zabaw składa się z kilku bardzo ciekawych elementów, takich jak ślizg, ścianka wspinaczkowa, drabinki linowe oraz tunel. Znalazła się tu także rura strażacka, drabinka do wspinania oraz huśtawka. W efekcie plac zabaw jest sporych rozmiarów, a przy tym tworzy niemal nieograniczone możliwości zabawy. Każde dziecko znajdzie tutaj coś dla siebie – zarówno najmłodsze maluchy, jak i nieco starsze dzieci.

Co więcej, ten nowoczesny plac zabaw jest na tyle duży, że może korzystać z niego sporo dzieci w tym samym czasie. Jest to więc idealne rozwiązanie do różnego typu obiektów hotelowych czy restauracyjnych, gdzie dorośli chętnie zobaczą swoje dzieci zajęte radosną zabawą.

Nowy plac zabaw możemy przygotować w dowolnym kolorze, co także pozwala na dopasowanie go do aranżacji ogrodu czy obiektu. Możliwości jest tutaj naprawdę sporo, dlatego polecamy ten plac zabaw wszystkim osobom, które szukają czegoś, co zaskoczy każde dziecko, a przy tym stanie się przestrzenią do wielogodzinnej zabawy.

 

PZ26 (4).jpg

Znajdź nas na
Znajdź nas na