Nowoczesny plac zabaw uświetni zabawę w restauracji "Szara Strefa" w Przemyślu

12.07.2023

 

Nowoczesny plac zabaw uświetni zabawę w restauracji "Szara Strefa" w Przemyślu

W ostatnim czasie mieliśmy okazję stworzyć wyjątkowy plac zabaw w kształcie kostki, który już niebawem pojawi się przy restauracji i domu weselnym "Szara Strefa" w Przemyślu. Mamy nadzieję, że dzięki temu dzieci będą mogły cieszyć się niezapomnianą zabawą!

 

PZ18 (2).JPG
 

 

Plac zabaw kostka to doskonały wybór

Place zabaw w kształcie kostki to jeden z produktów, które są szczególnie chętnie wybierane przez naszych klientów. Taki plac zabaw zachęca do zabawy, dzięki czemu rodzice mogą cieszyć się nieograniczoną radością swoich pociech. I właśnie to jest naszym celem!

Czym charakteryzuje się taki plac zabaw? W jego skład wchodzi domek – wieżyczka, bezpieczna zjeżdżalnia oraz ścianka wspinaczkowa. Nie brakuje również rury strażackiej, drabiny linowej i okrągłego wejścia w kształcie koła. Takie połączenie gwarantuje wiele godzin doskonałej zabawy.

Plac zabaw przy restauracji to strzał w dziesiątkę

"Szara Strefa" w Przemyślu to nie tylko wyjątkowa restauracja, ale też dom weselny, który jest chętnie wybierany przez przyszłych nowożeńców. Stworzenie nowoczesnej przestrzeni do zabawy w takim miejscu to bardzo dobre rozwiązanie. Dzieci nie będą się nudzić, a każde wyjście do restauracji stanie się dla nich wielką przygodą. Rodzice z kolei będą mogli pozwolić sobie na chwilę relaksu.

Mamy nadzieję, że stworzony przez nas plac zabaw przyciągnie wielu gości, a czas spędzony w "Szarej Strefie" będzie dla nich wyjątkowo przyjemny.

 

PZ18 (6).JPG

Znajdź nas na
Znajdź nas na