Nowa wersja altany w naszej ofercie

19.06.2024

 

Nowa wersja altany w naszej ofercie

Altany ogrodowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, szczególnie w okresie wiosennym i letnim, kiedy pogoda nas rozpieszcza i chętnie spędzamy czas na świeżym powietrzu. W ostatnim czasie w naszej ofercie pojawiła się nowa wersja altany, która całkiem niedawno zagościła w ogrodzie naszych klientów.

A13 A (2).jpg
 

Niewiele rzeczy cieszy nas tak bardzo jak klienci, którzy do nas wracają!

Jest to dla nas najlepszy dowód na to, że nasza praca jest doceniana, a wszystko, co dla Was przygotowujemy, spełnia Wasze oczekiwania. Właśnie tak było tym razem. Dwa lata temu mieliśmy przyjemność wykonywać kilka projektów dla klientów z okolic Wrocławia. Wtedy były to daszek i taras. Niedawno ci sami klienci skontaktowali się z nami z pytaniem, czy przygotujemy dla nich altanę drewnianą. Oczywiście z entuzjazmem zabraliśmy się do pracy!

Nowa wersja altany cieszy się dużym zainteresowaniem

Nowa altana to kolejny produkt w naszej ofercie – obok placu zabaw – który pojawił się niedawno. Regularnie staramy się poszerzać ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Po latach pracy wiemy, o co często pytacie i czego potrzebujecie!

Nowa wersja altany 13 ma zmieniony kolor. Pokryta jest niezwykle wytrzymałym poliwęglanem, dzięki czemu mamy pewność, że będzie ona prezentowała się doskonale przez wiele kolejnych lat, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Bardzo ciekawym elementem są tutaj nowoczesne, boczne osłony-lamele, które chronią przed słońcem i wiatrem, a przy tym naprawdę dobrze się prezentują. Dokonaliśmy również niezbędnych obróbek blacharskich, a także dodaliśmy orynnowanie. Zdecydowanie jest to produkt, z którego jesteśmy dumni!

 

A13 A (2).jpg

Znajdź nas na
Znajdź nas na