Duża altana drewniana o wszechstronnym zastosowaniu

05.06.2024

 

Duża altana drewniana o wszechstronnym zastosowaniu

Kolejny projekt, którym chcielibyśmy się pochwalić, to ogromna altana drewniana, którą niedawno wykonaliśmy dla jednego z naszych Klientów. Ta wyjątkowa altana zachwyca przede wszystkim swoimi rozmiarami, a także wielozadaniowością. Już niebawem w środku pojawi się nowoczesne jacuzzi!

IMG_20230613_153710688_HDR.jpg
 

Altana z drewna do zadań specjalnych

Już podczas pierwszej rozmowy z Klientem wiedzieliśmy, że czeka nas bardzo ciekawe zadanie. Altana drewniana miała mieć bardzo szerokie zastosowanie, w związku z czym musiała mieć spore rozmiary. W środku miał znaleźć się stół do biesiadowania, wygodne krzesła, a nawet jacuzzi!

Duża altana z drewnianą podłogą doskonale wkomponowała się w ogrodową przestrzeń naszego Klienta. Konstrukcja robi ciekawe wrażenie, między innymi za sprawą konstrukcji czy eleganckiego drewna. Efektu dopełniają stałe lamele w narożnikach altany. Dodatkową ochronę stanowi dach pokryty poliwęglanem dymionym. Dzięki takiemu dachowi deszcz z pewnością nie będzie przeszkodą do spędzenia chwili relaksu na świeżym powietrzu.

Drewniana altana ogrodowa to doskonały wybór

W ostatnich latach coraz więcej osób decyduje się na drewniane altany ogrodowe. Nie ma w tym nic dziwnego – altana taka ma bardzo wszechstronne zastosowanie. Z jednej strony pozwala na organizowanie ogrodowych przyjęć dla rodziny i przyjaciół, niezależnie od warunków pogodowych. Altana chroni bowiem przed deszczem czy silnym słońcem, a nawet przed wiatrem.

Z drugiej strony altana pozwala na bezpieczne przechowywanie ogrodowych drobiazgów, a nawet na stworzenie strefy relaksu. Musimy przyznać, że umiejscowienie jacuzzi w altanie ogrodowej to pomysł, który bardzo przypadł nam do gustu!

Co ważne, wykonana z wysokiej jakości drewna altana stanowi ciekawą ozdobę ogrodowej przestrzeni. Nasze projekty dopracowane są w każdym szczególe, dzięki czemu odznaczają się wieloletnią trwałością. Drewno zostało również odpowiednio zabezpieczone. Chętnie wykonujemy takie projekty dla naszych Klientów!

Życzymy wielu wspaniałych przyjęć w ogrodowym zaciszu, a także wyjątkowych chwil relaksu w wygodnym jacuzzi na świeżym powietrzu!

 

IMG_20230613_153812021_HDR.jpg

Znajdź nas na
Znajdź nas na