DREWNIANY STATEK PIRACKI DLA DZIECI

04.05.2023

 

Drewniany statek piracki dla dzieci – świetna zabawa i niezapomniana przygoda!

 

Jakiś czas temu zostaliśmy poproszeni o stworzenie drewnianego statku pirackiego, który ma zapewnić wspaniałą rozrywkę dzieciom (a pewnie także niektórym dorosłym), którzy odwiedzą Camping Trzy Jeziora przy jeziorze Turawa. Czym prędzej zabraliśmy się do pracy! 

IMG_20230418_163736_1.jpg

 

 

 

 

 

IMG_20230418_153745.jpg

Drewniany statek piracki dla dzieci to dobry wybór

 

Drewniany statek piracki dla dzieci to świetne uzupełnienie tradycyjnych placów zabaw. Ogromny, drewniany statek znakomicie pobudza wyobraźnię i może stać się świetną przestrzenią do przeżywania niezapomnianych przygód. Zadbaliśmy o to, aby cała konstrukcja była jak najbardziej autentyczna, dzięki czemu każdy może zostać nieustraszonym piratem! 

 

Bogate zdobienia, tajemnicze tunele, a także specjalnie zaprojektowany szpic czy powiewające na wietrze żagle – to tylko niektóre z elementów statku, które pozwalają na uzyskanie spektakularnego efektu. Naszym zdaniem statek piracki z drewna prezentuje się znakomicie! 

 

 

Statek piracki dla dzieci – 100% bezpieczeństwa

 

Mając świadomość, że drewniany statek piracki będzie miejscem na zabawę dzieci w każdym wieku, bardzo skupiliśmy się na bezpieczeństwie. Cała konstrukcja jest niezwykle stabilna – cały nasz zespół sprawdził to wielokrotnie

 

Wszystkie elementy drewniane zostały również trzykrotnie malowane impregnatem woskowym, aby statek przez wiele lat wyglądał jak nowy. W końcu prawdziwi piraci bardzo dbają o to, jak prezentuje się ich środek transportu!

 

 

Statek piracki z drewna czeka na gości Campingu Trzy Jeziora

 

Mamy nadzieję, że drewniany statek piracki dla dzieci, który pojawił się już na placu zabaw w Campingu Trzy Jeziora, zapewni doskonałą rozrywkę dzieciom i dorosłym. Aby zabawa była jeszcze lepsza, tuż obok statku pirackiego pojawią się dwa dodatkowe elementy – ogromna drewniana skrzynia piracka oraz armata, która najpewniej zainteresuje nie tylko najmłodszych. W upalne dni do armaty można zamontować wąż z wodą – z pewnością sprawi to dzieciom sporo frajdy. 

 

Jedno jest pewne – drewniany statek piracki z drewna z pewnością przyciągnie tłumy dzieci i zapewni im niezapomnianą rozrywkę.

 

Życzymy udanej zabawy!

 

 

Galeria zdjęć

Znajdź nas na
Znajdź nas na