Drewniany plac zabaw w kształcie wozu strażackiego – wyjątkowa atrakcja dla najmłodszych

08.02.2024

 

Drewniany plac zabaw w kształcie wozu strażackiego – wyjątkowa atrakcja dla najmłodszych

W ostatnim czasie zrealizowaliśmy zupełnie nowy, bardzo ciekawy projekt. Drewniany plac zabaw w kształcie wozu strażackiego to atrakcja, która szybko przypadła do gustu dzieciom. Zadanie to bardzo nam się spodobało – również dlatego, że tym razem pracowaliśmy w naszej pięknej miejscowości Wapowce!

PZ24 (1).JPG
 

Wóz strażacki – plac zabaw, który przyciąga najmłodszych

Drewniany plac zabaw w kształcie wozu strażackiego to miejsce, które spotkało się z ogromnym entuzjazmem ze strony dzieci. Z jednej strony jest on niezwykle realistyczny, zarówno z uwagi na kolorystykę, jak i kształt. Z drugiej – plac zabaw posiada bardzo bogatą gamę elementów zabawowych.

Nie brakuje tutaj takich atrakcji, jak drabina, tunel, ścianka wspinaczkowa, drabinka linowa, gra "kółko i krzyżyk" czy dwie ślizgawki – jedna prosta, a druga kręcona. Taka ilość elementów sprawia, że wiele dzieci jest w stanie spędzić tutaj naprawdę sporo czasu. Rodzice również doceniają to, że dzięki wozowi strażackiemu naszego projektu ich dzieci chętnie bawią się na świeżym powietrzu. To połączenie przyjemnego z pożytecznym!

Wapowce – kolejny wyjątkowy plac zabaw dla dzieci

Wieść o tym, że już niebawem w naszej urokliwej miejscowości powstanie nowy, wyjątkowy plac zabaw, wywołała ogromny entuzjazm u dzieci. Tego typu plac zabaw z pewnością jest sporym zaskoczeniem dla wszystkich maluchów – co bardzo nas cieszy. Teraz pozostaje tylko zaczekać na pierwsze ciepłe, wiosenne dni, kiedy to dzieci będą mogły przetestować nowy plac zabaw. Miejmy nadzieję, że nastąpi to już niebawem!

Oczywiście zadbaliśmy nie tylko o mnogość atrakcji, ale też o pełne bezpieczeństwo najmłodszych. Wszystkie elementy wozu strażackiego wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów – w większości z drewna. Każdy fragment pomalowaliśmy trzykrotnie specjalnymi farbami, dzięki którym dzieci przez długi czas będą cieszyć się intensywnymi kolorami wozu.

Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas plac zabaw w kształcie wozu strażackiego przypadnie do gustu wszystkim małym mieszkańcom naszej miejscowości! Sami chętnie tam zaglądamy, więc… do zobaczenia!

 

PZ24 (12).jpg

Znajdź nas na
Znajdź nas na