Drewniany kuter – kolejna realizacja wyjątkowego placu zabaw

09.05.2024

 

Drewniany kuter – kolejna realizacja wyjątkowego placu zabaw

Kto powiedział, że plac zabaw musi być nudny? Zdecydowanie nie nasz klient, który jakiś czas temu zwrócił się do nas z prośbą o przygotowanie wyjątkowej przestrzeni zabaw dla dzieci. Okazało się, że do gustu najbardziej przypadł mu kuter, więc czym prędzej zabraliśmy się do pracy!

PZ02 A (3).jpg
 

Kuter – oryginalny pomysł na plac zabaw dla dzieci

Choć regularnie przygotowujemy drewniane place zabaw dla dzieci, zdecydowanie to właśnie kuter jest jednym z naszych ulubionych projektów. Forma drewnianego kutra z pomostem i wieżyczką to pomysł na bardzo ciekawy, a przede wszystkim oryginalny plac zabaw. W skład placu zabaw wchodzą również takie elementy, jak trap, ścianka wspinaczkowa i ślizgawka. Najważniejsze jest jednak to, że propozycja ta jest uwielbiana przez dzieci – nie tylko najmłodsze, ale też nieco starsze.

To idealna alternatywa dla "tradycyjnych" placów zabaw. Kuter może być doskonałą przestrzenią do zabawy w piratów czy w przeżywanie wyjątkowych przygód, niczym z dalekomorskich wypraw! Nie da się ukryć, że dzieci uwielbiają plac zabaw w formie kutra, czego dowodem mogą być zdjęcia bawiących się pociech, regularnie wysyłane nam przez naszych dotychczasowych klientów. To jeden z powodów, dla których tak bardzo ucieszyło nas to zlecenie!

W jakich obiektach sprawdzi się plac zabaw kuter?

Tak naprawdę nie ma tutaj żadnych ograniczeń. Plac zabaw kuter wcale nie musi znajdować się blisko zbiorników wodnych, na plażach czy w pobliżu jezior. Równie dobrze sprawdzi się on w samym centrum miasta, w pobliżu restauracji czy jako atrakcja dla najmłodszych gości hotelowych.

To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zapewnić rozrywkę dzieciom. Jednocześnie bowiem jest to dobry sposób na to, aby dorośli mogli skorzystać z kilku chwil odpoczynku. Dzięki temu, że plac zabaw kuter rozbudza dziecięcą wyobraźnię i jest przestrzenią do wielogodzinnej zabawy, rodzice bardzo cenią sobie takie atrakcje. Trudno się temu dziwić!

Mamy nadzieję, że i tym razem plac zabaw kuter spełni oczekiwania naszego lubiącego naturę klienta. Wszystkim dzieciom, które lada moment będą mogły rozpocząć zabawę na naszym drewnianym kutrze, życzymy wspaniałym, morskich przygód!

 

PZ02 A (2).jpg

Znajdź nas na
Znajdź nas na