Drewniany domek na drzewie – idealne miejsce zabaw dla najmłodszych

01.02.2024

 

Drewniany domek na drzewie – idealne miejsce zabaw dla najmłodszych

Kto z nas nie marzył w dzieciństwie o przytulnym domku na drzewie, który stałby się miejscem zabaw i odpoczynku, oczywiście z dala od czujnych oczu dorosłych? Regularnie realizujemy takie projekty dla naszych klientów i zawsze sprawia nam to mnóstwo radości. W ostatnim czasie stworzyliśmy taki domek dla przemiłej Pani Ani, mieszkającej w okolicach Poznania.

DND11 (3).jpg
 

Czy domek na drzewie to dobra propozycja dla dziecka?

Zdecydowanie tak. Drewniany domek na drzewie to nie tylko świetne miejsce zabaw, ale też sposób na sprawienie, by dziecko spędzało więcej czasu na świeżym powietrzu. Taki domek pozwala na nawiązanie kontaktu z naturą, a samo przebywanie w nim działa niezwykle wyciszająco i relaksująco. Nic dziwnego, że wielu dorosłych równie chętnie zagląda do takich domków!

Oczywiście kluczowe znaczenie ma to, aby domek na drzewie był bezpieczny. W każdym przypadku jego konstrukcja musi być dobrze przemyślana. Znaczenie ma tutaj dobór odpowiedniego rodzaju drewna, a także innych elementów. Przy tym projekcie postawiliśmy na bardzo stabilne, metalowe schody, a część balustrady została wykonana ze specjalnej linki nierdzewnej. Domek posiada także taras oraz wygodny leżak-hamak, wykonany z siatki linowej.

Drewniany domek na drzewie – miejsce relaksu dla dzieci i dorosłych

Z roku na rok rośnie popularność domków na drzewie. Coraz częściej zgłaszają się do nas osoby, które chciałyby mieć taki domek w swoim ogrodzie. Niewielki domek, wykonany w całości z naturalnych materiałów, doskonale wpisze się w niemal każdą przestrzeń. Bardzo lubimy pracować w delikatnej osłonie lasu. Kontakt z naturą jest dla nas tak samo cenny, jak dla naszych klientów!

Co ciekawe, bardzo często słyszymy, że nasze domki drewniane przypadły do gustu nie tylko dzieciom, ale też dorosłym. Nie da się ukryć, że poranna kawa wypita na drewnianym tarasie lub w wygodnym hamaku przy samym lesie ma zupełnie inny smak.

To także świetny sposób na spędzenie czasu ze swoim dzieckiem w sposób bardziej kreatywny. Właśnie dlatego serdecznie zachęcamy do rozważenia takiej możliwości. A tymczasem serdecznie pozdrawiamy Panią Anię, która od niedawna cieszy się pięknym domkiem na drzewie!

 

DND11 (5).jpg

Znajdź nas na
Znajdź nas na