Drewniane zadaszenia i tarasy – połączenie naturalnego designu i funkcjonalności

15.04.2024

 

Drewniane zadaszenia i tarasy – połączenie naturalnego designu i funkcjonalności

Od pewnego czasu zastanawiasz się nad nowym tarasem? A może rozważasz stworzenie specjalnego zadaszenia nad drzwiami lub częścią tarasową? Tego typu rozwiązania są niezwykle funkcjonalne. To jeden z powodów, dla których w ostatnim czasie wykonujemy naprawdę sporo takich projektów!

Z18 J (2).jpg
 

Zadaszenia i tarasy z drewna to najlepszy wybór

Choć oferta różnego typu zadaszeń jest niezwykle szeroka, coraz więcej osób wybiera naturalne materiały, takie jak drewno. Nie da się ukryć, że drewniane tarasy i zadaszenia prezentują się znakomicie, a przy tym dobrze łączą się zarówno z nowoczesnymi, jak i bardziej tradycyjnymi budynkami.

W ostatnich miesiącach mieliśmy okazję wykonać sporo różnego rodzaju zadaszeń i tarasów. Oczywiście wszystkie wykonane są z najwyższej jakości drewna. Zawsze dbamy o prawidłowe zabezpieczenie, tak aby drewno było odporne na warunki atmosferyczne oraz by cała konstrukcja przez wiele lat nie straciła swojego uroku.

Drewniane zadaszenie lub taras to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie, ale też świetny sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu – niezależnie od pogody. Możliwość obcowania z naturalnym drewnem sama w sobie jest dużą przyjemnością – i bardzo cieszy nas to, że nasi Klienci coraz częściej to doceniają.

Drewniany daszek nad drzwiami – doskonała ochrona przed warunkami atmosferycznymi

Sporym zainteresowaniem cieszą się również różnorodne drewniane daszki, umieszczane najczęściej nad drzwiami wejściowymi – choć nie tylko. Taki daszek nadaje całemu domowi charakteru, a przede wszystkim zapewnia znakomitą ochronę przed deszczem. W przypadku najnowszego projektu, jakim był daszek Z18, zadbaliśmy także o niezawodne rynny, w tym rynnę ukrytą i kwadratową.

W każdym przypadku dokładamy starań, aby zadaszenie dobrze wpisywało się w charakter budynku. Zależy nam na tym, aby całość była spójna, zarówno jeśli chodzi o formę, jak i kolorystykę. Z wykonanych w ostatnim czasie projektów jesteśmy naprawdę dumni. Cieszy nas również radość Klientów, którzy nie muszą już martwić się pogodą podczas powrotów do domu.

Jeśli zastanawiasz się nad nowym tarasem, zadaszeniem lub inną konstrukcją drewnianą, zapraszamy do kontaktu. Sezon dopiero się zaczyna, a tego typu rozwiązania mogą okazać się strzałem w dziesiątkę!

 

Z35 (1).jpg

Znajdź nas na
Znajdź nas na