DOMKI KOMERCYJNE

Drewniane zabudowy, domki komercyjne to konstrukcje idealnie wpisujące się w charakter i specyfikę biznesu, sprawdzają się jako restauracje, lodziarnie, bary szybkiej obsługi. Ich zastosowanie w biznesie nie ma ograniczeń, służą latami i są o wiele tańsze niż tradycyjne zabudowy. Wyglądają oryginalnie w zapewniają szczególne zainteresowanie przechodniów.


Wykonujemy również domki komercyjne pod zamówienie, według indywidualnych potrzeb klienta. Wymiary, kolory oraz wzory są do uzgodnienia a nasza firma jest otwarta na ciekawe pomysły.

 

Ciemny i Kremowy Specjały Kawa Fotograficzny Kolaż(4).png

„Oryginalne drewniane konstrukcje są gwarancją zainteresowania przechodniów, a co za tym idzie większy ruch w biznesie.”

 

W coraz bardziej zurbanizowanym świecie coraz więcej osób poszukuje miejsc do wypoczynku w kontakcie z naturą. Drewniane domy komercyjne, usytuowane w dobrej lokalizacji mogą być pierwszym wyborem dla osób zmęczonych miastem.

Ciekawa, solidna i naturalna konstrukcja przykuwa oko turystów. Domki można w pełni przystosować pod charakter prowadzonego w nich biznesu czy to lodziarnia, sklepik z pamiątkami a może wypożyczalnia sprzętu do nurkowania. Wykonujemy domki, które przede wszystkim idealnie odpowiadają wymaganiom naszych klientów.

Znajdź nas na
Znajdź nas na