DOMKI DZIAŁKOWE

Domki Działkowe z drewna cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Wiele osób zwłaszcza tych przemęczonych przebywaniem w mieście decyduje się na odpoczynek właśnie w takim domku na łonie natury. Decyzje tych osób są podejmowane przede wszystkim ze względów ekologicznych, chodzi o to, że naturalność drewna sprawia, że taki dom w otoczeniu natury, drzew, wolnej przestrzeni czy krajobrazów nadaje mu pewnej specyficznej pozytywnej aury którą da się odczuć obcując z takim domem.


Wykonujemy również domki komercyjne pod zamówienie, według indywidualnych potrzeb klienta. Wymiary, kolory oraz wzory są do uzgodnienia a nasza firma jest otwarta na ciekawe pomysły. Prezentowane przez nas domki można modyfikować wedle własnego uznania, zmienić rozmiar, układ pomieszczeń, miejsce i ilość okien itd.

 

Ciemny i Kremowy Specjały Kawa Fotograficzny Kolaż(5).png

„W drewnianych domach człowiek lepiej odpoczywa, ma lepszy sen, czuje się lepiej i jest szczęśliwszy.”

 

Dom w górach, nad jeziorem, nieopodal lasu, a może po prostu w cichych przedmieściach, któż z nas nie chciałby posiadać własnych czterech ścian w pięknej i inspirującej okolicy? Idea ta na pierwszy rzut oka może wydawać się bardzo kosztowna i trudna w realizacji, niemniej zapewniamy, że w rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie.

Jeśli interesuje Cię stworzenie funkcjonalnego i pięknego domku drewnianego w wymarzonej okolicy bez ponoszenia przytłaczających kosztów, trafiłeś w dobre miejsc. Nasza firma od lat zajmuje się wytwarzaniem wysokiej jakości domków drewnianych wszelkich typów. Zaprojektowanych wedle indywidualnych wymagań naszych klientów, tak by mogli czerpać z domków jak najwięcej radości.

Znajdź nas na
Znajdź nas na