O NAS

Stolarstwo
to pasja, nie praca


 

Drzewo jest materiałem innym niż wszystkie, jest wymagające i nie wybacza błędów, dlatego potrzeba sporo zaangażowania i wytrwałości by nauczyć się wydobywać z niego to co najlepsze. Potrzeba doświadczenia zdobywanego latami, by móc odróżnić i wyodrębnić wysokiej jakości materiał, z którego wytwarzane są najlepsze wyroby. Potrzeba pasji do pracy z drewnem i umiejętności połączenia tych wszystkich czynników by z tak specjalnego materiału zbudować solidne i piękne konstrukcje, które posłużą ludziom latami.

Pracownia Stolarska Krokiewka jest miejscem skupiającym ludzi z pasją i doświadczeniem dlatego nasze wyroby prezentują się efektownie ponieważ wszystkie szczegóły są dopracowane.

Naszym atutem jest pasja, którą wkładamy w każdy projekt i każdy drewniany wyrób. Naszym atutem jest niebywała staranność by nasze wyroby były piękne i bezpieczne.
 

Krokiewka jest pracownią świadcząca profesjonalne usługi i najwyższej jakości wyroby wytwarzane w oparciu o tradycyjne wzory oraz techniki wykończenia drewna.

Zapewniamy swoim Klientom kompleksową i profesjonalną obsługę, od projektu przez produkcję aż po montaż zamówionych produktów. Każdą inwestycję traktujemy indywidualnie, dlatego zawsze zyskujemy pełną satysfakcję naszych Klientów – bez względu na poziom skomplikowania realizacji.


5980

metrów

Zużytego materiału do realizacji projektów pod indywidualne zamówienia naszych klientów.

434

projektów

Na przestrzeni lat nasz firma wykonała wiele ciekawych projektów.

386

klienci

Zadowolonych klientów z którymi mieliśmy przyjemność współpracować.

100

% sadysfakcji

Każdy projekt jest traktowany indywidualnie by zawsze spełniać oczekiwania klientów.