HUŚTAWKI

Nasze drewniane huśtawki ogrodowe to element dekoracyjny każdego ogrodu, pozwalają na beztroski odpoczynek na łonie natury, ich stabilność i solidna konstrukcja zapewniają całkowite bezpieczeństwo użytkowania.


Wykonujemy również huśtawki pod zamówienie, według indywidualnych potrzeb klienta. Wymiary, kolory oraz wzory są do uzgodnienia a nasza firma jest otwarta na ciekawe pomysły.

 

Przechwytywanie.JPG

„Nasz huśtawki ogrodowe wykonane są z drewna najwyższej jakości, odpornego na warunki atmosferyczne.”

 

Huśtawki ogrodowe wykonane są z drewna najwyższej jakości, starannie wykończonego, odpornego na warunki atmosferyczne. Naturalny materiał świetnie wkomponowuje się w aranżację ogrodowej architektury, podkreślając jej charakter i urodę otoczenia.

Huśtawki nadają ogrodom i działkom niesamowitego uroku przy czym świetnie wpływają na nasze samopoczucie podczas odpoczynku. Cieszą nie tylko dzieci ale i dorosłych a przyjemne powolne bujanie huśtawki działa relaksująco przy czym wypoczynek na świeżym powietrzu jest jeszcze przyjemniejszy.

 


Zapytaj o produkt

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO
Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.2016.922 z dn. 28.06.2016r.) oraz zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: administratorem danych osobowych umieszczonych w formularzu kontaktowym jest właściciel strony.

Wyślij wiadomość
Znajdź nas na
Znajdź nas na